Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00

Celem naszej działalności jest dostarczanie wysokiej jakości produktów ze zdobieniem. Dokładamy wszelkich starań, aby techniki, które wykorzystujemy do znakowania naszych produktów, były zawsze sprawdzone i odpowiednio dobrane do podłoża. Bardzo ważne jest, aby nadruk, haft, tłoczenie i inne techniki były opdowiednio dobrane do podłoża, na którym mają zostać wykonane. Dzięki testom przeprowadzonym na szerokiej gamie produktów możemy zapwenić, że wykonane przez nas zrobienia są trwałe, a Państwa logo będzie przez długi czas zrobić będzie powierzchnię firmowego długopisu, portfela, czy koszulki.

Wykonujemy znakowanie w wielu popularnych i kilku unikatowych technologiach, m. in.:

Nadruk cyfrowy

Jest to technika, która przypomina nadruk na klasycznej drukarce. Obraz na produkcie tworzony jest poprzez natryskiwanie mikro-kropel tuszu. Tusz od razu po naniesieniu na produkt utrwardzany jest światłem UV.

Druk transferowy (termotransfer)

W pierwszej kolejności grafika drukowana jest sitodrukiem na papierze. Dzięki wykorzystaniu specjalnego kleju oraz wysokiej temperatury nadruk z kalki przenoszony jest na materiał produktu. 

Grawer laserowy

Technika znakowania polegająca na wypalaniu wiązką lasera zewnętrznej warstwy produktu. Charakteryzuje się bardzo precyzyjnym odwzorowaniem szczegółów. Kolor logo otrzymany podczas grawerowania wynika z rodzaju podłoża odsłoniętego podczas procesu znakowania.

Haft komputerowy

Polega na wyszywaniu nićmi kształtu logotypów. Stosowany w przypadku wielu różnych tkanin, takich jak bawełna czy poliester. Aby móc wykonać znakowanie w formie haftu, produkt musi być do tego przystosowany lub musi posiadać odpowiednią ilość miejsca, aby można było precyzyjnie umieścić tamborek. W szczególnych przypadkach wymaga sprawdzenia możliwości wykonania znakowania na podstawie przesłanego logotypu. 

HXD

To wyjątkowa technika znakowania, która stwarza efekt wypukłości logotypu. Dostęna w wersji standardowej oraz specjalnej metalizowanej. 

Infusion

Specjalna technika, która pozwalana nasączenie materiału kolorem. Taki zabieg pozwala na czytelne odwzorowanie detali. Najelpiej nadaje się do zdobienia produktów w białym kolorze. Na innych kolorach podłoża niż biały, kolory uzyskanego logo różnią się do zadanej kolorystyki. 

Naklejka epoksydowa (Doming)

Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy nanieść logo na wiele trudnych w standardowej obróbce produktów. Uzyskany efekt wypukłości dodaje elegancjii prestiżu produktowi. Możliwe jest wykonanie dowolnego kształtu dostosowanego do znakowanej powierzchni. 

Sitodruk

Zwany też drukiem sitowym lub serigrafią. Polega na naniesieniu szablonu na specjalną siatkę. Przestrzenie, które nie mają zostać wypełnione farbą zostają pokryte nieprzepuszczalną farby substancją. Powstała w taki sposób matryca pozwala na przetłoczenie farby przez szczeliny i uzyskanie wyraźne obrazy i elastyczne nadruki.

 Tampodruk

Rodzaj techniki pośredniej, w przypadku której tusz z metalowej matrycy przenoszony jest na produkt za pomocą specjalnego tamponu. Żądany wzór uzyskuje się poprzez zetknięcie tamponu z powierzchnią produktu.

 Hot stamping

Nazywany również termodrukiem, polega na wytłaczaniu logotypu z wykorzystaniem specjalnej folii. Uzyskany w ten sposób wzór jest wklęsły i dodatkowo pokryty kolorem.

 Transfer True Edge

Najwyższej jakości termotransfer wykorzystywany przy wykonywaniu znakowania na specjalistycznych tkaninach technicznych takich jak softsehelle, kurtki membranowe.